Пошук за критеріями
Знайдено 0 об'єктів Do you want to load the results now ?
Пошук за критеріями
we found 0 results

Your search results

Квітковий салон ” Жасмін”

В Ужгороді, на проспекті Свободи 40/17, розташований наш затишний салон-магазин “Жасмін”, де Ви завжди можете замовити букети з живих квітів, квіткові композицій, горшкові рослини, а так само оформити живими та штучними квітами корпоративні заходи, ювілеї, вечірки , свята, банкети.

У наших традиційних послугах широко представлена ​​весільна флористика – букет нареченій, бутоньєрки, прикраса машини і залу.

До послуг наших клієнтів завжди доступні в широкому асортименті сувеніри, подарунки і їх упаковка.

Всі квіткові букети і композиції складаються професіоналами своєї справи – дипломованими флористами, враховуючи Ваші вимоги та побажання, з використанням різних аксесуарів і природних матеріалів.      Пропонуючи різні дизайнерські рішення, ми знайдемо підхід до будь-якому покупцеві.

Для Вашої зручності, ми приймаємо замовлення на доставку букетів по місту Ужгород та Закарпатській області.

Ми працюємо з великими міжнародними службами з доставки квітів і зможемо доставити для Вас букети практично в будь-яку точку світу.

Ви можете зробити замовлення як безпосередньо в салоні, так і дзвінком по нашим контактнім телефонами. У салоні постійно працює система знижок і передбачені різні бонуси для наших постійних клієнтів.

Контактні дані:

+38 (0312) 67-22-27 +38 (050) 672-96-96

м. Ужгород, Проспект Свободи, 40/17

E-Mail: jasmin-uzg@yandex.ru

http://www.jasmin-flowers.com/