Пошук за критеріями
Знайдено 0 об'єктів Do you want to load the results now ?
Пошук за критеріями
we found 0 results

Your search results

Меблі ПАВЛИК

, ,
додати в улюблені

Екологічно чисті та натуральні меблі з дерева є ідеальним матеріалом, який використовується в дизайні інтер’єру. Меблі з буку виглядають дорого та вишукано. Меблі від компанії “MEBEL-PAVLYK”, виконані закарпатськими митцями наповнять Вашу оселю гармонією та благородністю.

Раді представити Вам еклогічні меблі з Закарпаття з натурального буку. Палітра деревних кольорів гармонійно поєднується у виробах нашої компанії.  Якщо хочете пеоринути у атмосферу затишку та гармоніїї, наслодитись чудовим інтер’єром ми пропонуємо Вам меблі з сонячного Закарпаття. Завдяки роботі майстрів та дизайнерів пропонуєм вам широкий вибір меблів або можем допомогти втілити будь яку свою сміливу ідею, яка служитиме прекрасою для оселі протягом десятиліть.

Всі меблі виготовляються з буку- ця порода є стійкою до зовнішнього середовища, тому ви можете використовувати меблі не лише в приміщенні а й на територіїї. Також для того щоб надати ще більшої ексклюзивності, є можливість Вам обрати собі кольори тканин.

Ми відповідально ставимось до виготовлення кожного предмету інтер’єру, адже ми хочем щоб вони були якісними та зручними.

Контактна інформація:

Закарпатська обл., Тячівський р-н., с. Бедевля, вул. Дубрівка, 4

Телефон:+380 (95) 352-61-18 робочий, +380 (97) 9336923 Йосип Йосипович, +380 (96) 9142077 Тетяна

Email : poulik@ukr.net

Сайт http://mebel-pavlik.com.ua/

Місто:
Країна: Ukraine