Пошук за критеріями
Знайдено 0 об'єктів Do you want to load the results now ?
Пошук за критеріями
we found 0 results

Your search results

Підприємство «Котли Haleston»

Підприємство «Котли Haleston» спеціалізується на постачанні та сервісному обслуговуванні твердопаливних котлів, а також виконує проектування об’єктів будь-якого рівня складності. Продукція виготовляється на власних виробничих площах підприємства.

Атестований кваліфікований персонал, наявність необхідного технологічного устаткування, застосування сучасних технічних рішень дозволяє вирішувати найскладніші завдання при спорудженні об’єктів. З моменту створення найважливішим принципом роботи стало впровадження власних розробок.

Модельний ряд Haleston (система котлів) становить понад 24 найменувань. Це дров’яні котли, вугільно-дров’яні котли та котли з тенами. Також в в них реалізовувати зворотне спалювання, попередньо нагріте повітря горіння і сталеве простір для спалювання дозволяє практично проводити повне спалення з мінімальним виділенням шкідливих газів. Тому казани задовольняють вимогам по присвоєнню марки Екологічне виріб, згідно з директивою. Всі котли поставляються в основному виконанні з охолоджуючим контуром проти перегріву.

«Котли Haleston» має розвинену дилерську мережу у багатьох містах України. Попит на нашу продукцію зростає з кожним роком. Все більше і більше споживачів віддають перевагу якісним, надійним екологічно чистим вітчизняним котлам.

Основні напрямки діяльності підприємства:

Виробляємо пуско-налагоджувальні роботи і сервісне обслуговування

Контактна інформація :

Закарпатська обл, Тячівський р-н

с. Солотвино, вул. Спортивна, 108

Тел: +38 067 979 7424

Тел: +38 067 390 7689

Тел: +38 098 849 9536

Email: migali@haleston.com.ua

Сайт: www.haleston.com.ua