Your search results

Підводна витяжка хребта Берегово

Приватний медичний кабінет лікування хребта в Берегово, напрямками роботи якого є лікування протрузій хребта, реабілітація після інсульту, підводна витяжка хребта в Берегово.

Чому саме ми?
Основою лікування захворювань хребта в нашому центрі є підводна витяжка хребта, масажі та мануальна терапія, яка проводиться досвідченим спеціалістом. Звертайтесь в медичний кабінет «Лікування Хребта» в Берегово, після першої консультації фахівець призначить курс лікування, який буде ефективним при конкретній проблемі. Курс лікування включає в себе наступні методики:

  • лікувальний масаж;
  • фізіотерапію;
  • корекцію;
  • терапію;
  • механотерапію (вправи). 

Наші переваги:
лікування без операції
сучасний лікувальний підхід та застосування новітнього обладнання
висока ефективність лікування, що підтверджується відгуками
чуйне та уважне ставлення персоналу

Масаж в Берегово – чи не найкращий спосіб розслабитись, відпочити і оздоровити все тіло. Майстер своєї справи подарує Вам сеанс масажу, після якого Ви почуватиметесь оновленими, красивими та бадьорими.

Послуги, які Ви можете в нас отримати:

Масаж спини в Берегово – масаж спини зніме біль в спині, допоможе при остеохондрозі, зміцнить м’язи спини, розслабить та зніме втому.

Лікувальний масаж Берегово – масажист розслаблює м’язи та працює з тригерними точками, що впливають на біль. Позбавить вас від головного болю, болю в спині, шиї, попереку, ногах, руках.

Загальний, класичний масаж Берегово – масаж всього тіла (окрім голови). Має розслаблюючий та лікувальний ефект. Допоможе зняти втому, стрес, покращить настрій та самопочуття

м. Берегово, вул. О. Кобилянської, 16/2
Телефон:+380954038766 / +380673485800

http://docspina.in.ua