Пошук за критеріями
Знайдено 0 об'єктів Do you want to load the results now ?
Пошук за критеріями
we found 0 results

Your search results

Ветеринарна клініка ” ВЕТСЕРВІС” Ужгород

Ветеринарна клініка ВетСервіс добре відома мешканцям Ужгорода — власникам песиків, кішок, гризунів, кроликів та інших дрібних тваринок. Клініка розпочала свою роботу 5 років тому, за цей час ми значно розширили перелік послуг, що надаються, збільшили штат лікарів, які постійно підвищують свою кваліфікацію, беруть участь у спеціалізованих виставках, семінарах, слідкують за новинками ветеринарної медицини. Отже, ми пропонуємо кваліфіковану ветеринарну допомогу: консультації та діагностику, лікування та профілактику. Ми гарантуємо якісне та своєчасне лікування ваших улюбленців, а також проведення всіх необхідних процедур та профілактичних заходів за всіма правилами сучасної ветеринарії із використанням сучасного обладнання та новітніх технологій. Умови, в яких ми працюємо, є гідними ваших улюбленців та відповідають вимогам сучасних клінік. Швидка ветеринарна допомога. Виклик ветеринара.

Ветеринарна аптека

В нашій аптеці ви зможете знайти все, що вказано в рецепті, виписаному ветеринарним лікарем для вашого улюбленця. Наші фармацевти регулярно відвідують тренінги, що проводяться виробниками лікарських та профілактичних засобів з метою ознайомлення з новинками на ринку ветпрепаратів, а кваліфіковані ветеринарні спеціалісти слідкують за новітніми тенденціями, отже і вас вони проконсультують у виборі найоптимальніших препаратів для для кожної тваринки.

Всі лікарські засоби в нашій аптеці сертифіковані. Строки, а також умови зберігання та реалізації медикаментів строго виконуються. Наші постійні відвідувачі зможуть переконатися, що цілий ряд спеціалізованих препаратів для тварин можна купити лише в нашій ветеринарній аптеці.

Зоомагазин

Наш зоомагазин представляє собою зручний для покупців формат супермаркету. Його асортимент налічує близько 2000 найменувань товарів для всіх видів домашніх та сільськогосподарських тварин від вітчизняних та зарубіжних виробників.

Завітайте до нашого зоомагазину та помилуйтеся міні-зоопарком, в якому живуть хом’ячки, шиншили, кролики, дегу, і, можливо, ви чи ваша дитина також спробуєте потоваришувати з якоюсь пухнастою тваринкою, а наш консультант порадить, з ким з них вам буде найцікавіше. Ви одразу зможете купити у нас шиншилу, дегу, або кролика.

Крім необхідних для здоров’я нашого чотирилапого клієнта гігієнічних процедур, за вашим бажанням ми виконаємо і декоративні стрижки та зачіски.

Ми пропонуємо Вам найбільший вибір модного одягу для Вашого улюбленця. У нас Ви можете придбати: одяг, взуття, нашийники, спальні місця, прикраси для собак.

Адреса:

88015, Закарпатська область,

м. Ужгород, вул. Минайська, 37

Телефони: +38 (0312) 67-14-79 (тел./факс) +38 (050) 542-27-20

email: info@vetservis.com

http://vetservis.com/