Пошук за критеріями
Знайдено 0 об'єктів Do you want to load the results now ?
Пошук за критеріями
we found 0 results

Your search results

ТзОВ «Фаворит-Дах» Солотвино

ТзОВ «Фаворит-Дах» Солотвино —один з провідних виробинків Закарпатського регіону, що виробляє сучасні покрівельні та фасадні матеріали — металочерепицю та профнастил.

Продукція ТзОВ «Фаворит-Дах» виготовляється на високотехнологічному обладнанні одного з кращих європейських виробників. Його висока якість, точність, надійність, комп’ютерне управління процесом виготовлення в поєднанні з використанням сировини такого відомого виробника, як Arcelor Mittal (Польща, Німеччина),це дає змогу отримати високоякісний кінцевий продукт, а висока продуктивність ліній забезпечує мінімальні терміни виконання замовлень.

Основні споживчі властивості — механічна міцність, легкість, довговічність, чудовий естетичний вигляд, простота та швидкість монтажу — забезпечують широке використання цих матеріалів для покриття зовнішньої поверхні дахів, а також стін промислових та громадських приміщень, житлових будинків, гаражів, навісів, малих торгових об’єктів.

Контактна інформація:

Закарпатська обл., Тячівський р-н

смт. Солотвино, вул. Спортивна, 101
тел./факс: (031 34) 56-330,
e-mail: favoritdach@ukr.net

http://favoritdach.com

 

Compare properties

Схожі об'єкти

Підприємство «Котли Haleston»

Підприємство «Котли Haleston» спеціалізується на постачанні та сервісному обслуговуванні твердопаливних котлів, а також виконує ...
Підприємство «Котли Haleston» спеціалізується на постачанні та сервісному обслуговуванні твердопаливних котлів, а також виконує проектування об'єктів будь-якого рівня складності. Продукція ...